Skuteczna reklama w nowoczesnych mediach!

Misja:

Misją Media Effective Group jest dostarczanie wysokiej jakości programów reklamowych dla klientów  korporacyjnych oraz firm z sektora MSP. Zalecenia rozwiązań reklamowych oparte są zawsze o analizę potrzeb klienta i dobór do nich adekwatnych narzędzi reklamowych z sektora mobile marketingu oraz Internetu.

Kompetencje dostarczane przez Media Effective Group mają zapewnić szeroki i komplementarny zakres działań reklamowych klientowi poprzez profesjonalne doradztwo oparte o wiedzę produktową i analizę rynku reklamowego.

Wizja:

Obecnie na polskim rynku reklamowych jest bardzo wiele pojawiających się narzędzi reklamowych z wykorzystaniem nowych technologii. Polskim Firmom, bardzo wiele problemów dostarcza odpowiedni dobór narzędzi reklamowych, które okazywałyby się skuteczne. Dlatego też, zespół Media Effective Group składa się ze specjalistów, których pasją jest analiza i obserwowanie obecnych i pojawiających się nowych rozwiązań reklamowych z wykorzystaniem nowych technologii i nowych mediów oraz ich przełożeniem na efektywność działań reklamowych.

Jesteśmy dla klienta doradcą, który po wnikliwym rozpoznaniu potrzeb zaleci najbardziej efektywne rozwiązania reklamowe. Bardzo komfortową sytuacją dla reklamodawcy jest zlecenie prowadzania kampanii jednej profesjonalnej firmie a nie konieczność rozdrobnienia działań reklamowych na bardzo wielu dostawców i podmiotów.

Gdzie część z nich może okazać się nie terminowa, czasami niekompetentna a czasami niestety nieuczciwa. Dużym problemem w takim modelu jest skorelowanie działań dostawców w jednym czasie.

Zakres kompetencji naszych doradców oraz możliwości produkcyjne naszej firmy pozwalają klientowi na realizację działań z jedną firmą i jednym doradcą. Dla klienta bardzo ważny jest czas realizacji zlecenia, przygotowania kampanii na Google, produkcja strony WWW, kampanie mobilne MMS, czy też szereg innych działań –  w Media Effective Group dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji był jak najkrótszy i nie przekraczał 14 dni. Taki model doceniło już bardzo wielu naszych klientów . Nam daje to satysfakcję  a klientowi wygodę i oszczędności.

Nasze kampanie realizujemy dla klientów o zasięgu ogólnopolskim oraz regionalnym. Takie możliwości daje nam odpowiedni dobór narzędzi reklamowych. Nasz zespół obsługiwał wielu klientów o zasięgu ogólnopolskim jak również regionalnym. Zespół doradców Media Effective Group posiada wieloletnie doświadczenie w branży mediowej i PR. Zaufało nam już wielu klientów zapraszamy do współpracy – zaufaj naszym kompetencjom, wiedzy, pasji, kreatywności.

MEG © 2024 | Polityka prywatności